Whatsapp ile sohbet ediyor özelliği

Contents:
 • WhatsApp sohbetlere ayar çekecek! - dogaokulu.net
 • Whatsapp ile sohbet ediyor özelliği
 • Whatsapp bakın nelerinizi saklıyor? İşte öğrenmenin yolu
 • whatsapp ile sohbet ediyor özelliği
 • Çıkartma üzerinde geliştirmelere devam edildiği için bu özellik şu an için devre dışı bırakıldı. Devre dışı bırakılan özellik, ilerleyen güncellemelerde gelecek gibi duruyor. Ek olarak, şu an için uygulamayı güncellediyseniz ve bu özelliği görmüyorsanız merak etmeyin. Güncelleme ile birlikte kullanıcılar, mesajlarını hızlı bir şekilde arayabilecek. Bunun dışında  okunmayan sohbetler, gruplar ve yayın listelerine göre de arama filtrelemesi olacak.

  Ayrıca arama filtresi için yeni bir simge de gelebilir. Mevcut olan özelliklere ek olarak, Business uygulaması için ilerleyen zamanlarda yeni özellikler de gelecek gibi duruyor. Son olarak uygulama, ilerleyen zamanlarda ayrıntılı arama özelliğini aktif edecek gibi duruyor. Bu özellikler, henüz geliştirme aşamasında olup, yakın zamanda iOS için çıkan uygulamaya da gelecek gibi duruyor. Teknolojiyi çok seven Nurullah, boş vakitlerinde yabancı dizi ve film izlemeye bayılır. Böylece yeni bir katılımcı grup açıklamalarını incelemeyi unutmaz. Ayrıca grup açıklamalarını yalnızca katılımcılar değil gruba davet edilen kişiler de görebildiği için, açıklamaları grubu tanımlayacak şekilde yazmakta fayda var.

  Grup açıklamaları özelliği, 2.


  • WhatsApp'ta sohbet sabitleme özelliği kullanıma açıldı?
  • WhatsApp'ın yeni özelliği tüm kullanıcılara açıldı! - Teknoloji Haberleri.
  • telefon görüşmesi kaydetme s5.

  Grup açıklamalarının tüm kullanıcılara ne zaman sunulacağı ise şu an için bilinmiyor. Milli Eğitim Bakanlığı'ndan dikkat çeken hamle!

  WhatsApp sohbetlere ayar çekecek! - dogaokulu.net

  Okullarda 'profesyonel' yönetici dönemi başlıyor. WhatsApp mesajlarını aslında tamamen silemiyorsunuz! Whatsapp'a yeni gelen bir özelliğin perde arkası Hindistan'daki olaylara dayanıyor. Facebook uzun bir süredir çok popüler olan anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp'tan para kazanmanın yollarını arıyordu. Kargo bilgilendirmesi, randevu hatırlatması, bilet vs gibi bildirimleri gönderen şirketler bu gönderimleri için mesaj başına ödeme yapacak.

  Bu API sayesinde şirketler mesajları önceden planlayabilecek ayrıca gönderim istatistiklerini de takip edebilecek. Başlangıçta b API'ı ücretsiz olarak kullanan işletmeler artık müşterilerine gönderdikleri mesajlar için ödeme yapmaya başladı. Whatsapp Business kullanıcısı şirketler bulundukları ülkeye göre mesaj başına 0,5 ila 0,9 sent arasında ödeme yapacak. Geçtiğimiz haftalarda Hindistan'da köylülerin Whatsapp'tan attığı mesajlarla, insan kaçakçılığı yaptığından şüphelenilen 12 kişi farklı zamanlarda linç edilerek öldürülmüştü.

  Hindistan hükümeti köylülerin bu tarz şüpheli veya yanlış haberlere kulak asmaması gerektiğini açıklamış ve olaylarla ilgili soruşturma başlatmıştı.


  1. Whatsapp sohbet sabitleme özelliği yayında!.
  2. randevu ve görüşme takip programı?
  3. ios hile yapma jailbreaksiz.
  4. WhatsApp Sohbet Sabitleme İle Tanışın!.
  5. WhatsApp’ın yeni özelliği tüm kullanıcılara açıldı!.
  6. Whatsapp, uygulamasının bu tarz kötü olaylarla anılmasından sonra uygulaması için bir yenilik daha yaptı. Yapılan açıklamaya göre gelen yeni özellikle Whatsapp, mesajlardaki linklerin şüpheli veya zararlı olması durumunda kullanıcıya uyarı verecek. Henüz Whatsapp beta sürümünde deneme aşamasında olan bu özellik, sohbette gönderilen linkleri analiz ederek sahte yada zararlı sitelere yönlendirme olup olmadığını kontrol ediyor.

   Whatsapp ile sohbet ediyor özelliği

   Eğer link şüpheliyse link kırmızıya dönüyor, kullanıcı yine de linke tıklarsa link açılmadan önce kullanıcıya bir uyarı mesajı gösteriliyor. Bu özellik şimdilik geliştirme aşamasında olmasına rağmen çıktığında kullanıcılara, gördükleri şüpheli linkleri bildirme imkanı tanıyacak. Yakın zamanda tekrardan yenilenen uygulama 2.

   Bu yeni güncelleme ile beraber WAhatsApp ses kaydı özelliğine yeni fonksiyonlar eklendi. Eski kayıt butonu kullanışsız bir yapıya sahip olduğu için WhatsApp bu bölümünde değişikliğe gitmiş durumda. Başka bir deyişle WhatsApp bu özelliği daha kullanışlı hale getirmek için güncelledi. Ancak WhatsApp'ın bu yeni söz konusu özellikleri şu an için WhatsApp beta test kullanıcıları için sunulmuş durumda.

   Söz konusu yenilik WhatsApp'ta grup mesajlarını kullanan kişileri yakından ilgilendiriyor.

   Whatsapp bakın nelerinizi saklıyor? İşte öğrenmenin yolu

   Geçyiğimiz hagtalarda WhatsApp gruplarına, Discord ve Slack uygulamalarındakine oldukça benzer bir özelliği entegre eden platform yine grup sohbetleri için bir süredir neklenen güncellemeyi yayınladı. Uzun süredir geliştirilmekte olan grup görüntülü görüşme özelliği hem iOS hem de Android'deki WhatsApp test kullanıcılarının hizmetine sunuldu.

   Peki WhatsApp'ın test etmeye başladığı bu özellik nasıl çalışıyor? Bu özelliğin bir diğer güzel yanı ise YouTube videoları izlerken sadece ilgili sohbet penceresinde kalmanız gibi bir şart bulunmaması. Video yerleştirmeleri bir widget gibi çalışıyor ve siz başka konuşmaya geçseniz de video oynatma devam ediyor. WhatsApp üzerinden gönderilen YouTube videolarının otomatik olarak oynatılması için direkt olarak video linkinin gönderilmiş olması gerekiyor. Ancak Whatsapp'taki tek yenilik bu değil! Whatsapp'ta 'para'lı dönem bugün resmen kullanıma sunuldu.

   whatsapp ile sohbet ediyor özelliği

   Peki Whatsapp ile paranın ne ilgisi var dersiniz? İşte Whatsapp'ın uzun süredir üzerinde çalıştığı yeni özelliği Whatsapp'ta artık para yollayabileceksiniz.

   Hindistan'da kullanımına bugün başlanan ve tüm dünyaya yayılması beklenen özellik Whatsapp için gerçekten de bir ilk! Peki Whatsapp'ta konuştuğunuz kişiye kolayca nasıl para gönderecek ya da ondan para alacaksınız? İşte adım adım para transferi işlemleri Yaklaşık 1 yıldır geliştirilen WhatsApp Payments özelliği, sonunda yayına alındı. Şu an için beta aşamasında olan özelliği kullanmak için hem alıcının hem de göndericinin para gönderme özelliğini açması gerekiyor. Özelliği aktif ettiğinizde cep telefonu numaranız ile banka hesabınızı eşleştirmiş oluyorsunuz.

   Recent tags:

   • Keylogger windows 7 64 bit free download
   • vatan bilgisayar montaj izleme
   • instagramda takip etmeyene mesaj atma

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web