En iyi çağrı kaydedici

Contents:
 • ACR – Görüşme Kayıt
 • En İyi Android Arama Kaydedici Uygulamalar
 • Android İçin Geliştirilmiş En İyi 5 Ses Kayıt Uygulaması
 • Android ile Görüşme Kaydetme
 • 1. Automatic Call Recorder Pro
 • ACR – Görüşme Kayıt

  Bazı telefon modelleri çift taraflı ses kaydına izin vermemektedir. Bunun için PRO versiyonu almadan önce ücretsiz versiyonda test yapmanızı tavsiye ediyoruz.

  21 yorum - “Android ile Görüşme Kaydetme”

  Call Recorder ücretsiz ve ücretli versiyonu olan bir arama kayıt uygulamasıdır. Uygulamanın en çok beğenilen yönü ise her iki tarafın sesinin de çok net ve kaliteli olmasıdır. Küçük bir dezavantajı ise ses kayıt dosyasının boyutu diğer uygulamalara göre daha fazla yer kaplamaktadır.

  En İyi Android Arama Kaydedici Uygulamalar

  Arama Kaydedici uygulaması en fazla indirilme sayısına sahip telefon görüşme kaydedici uygulamadır. Arama Kaydedici ile hangi aramaların kaydedileceği, hangi aramaların kaydedilmeyeceğini kendiniz belirleyebiliyorsunuz. Uygulamanın Dropbox ve GoogleDrive entegrasyonu bulunuyor. Böylece kaydettiğiniz telefon görüşme sesleri telefonunuzda fazladan yer kaplamamış oluyor.

  Android İçin Geliştirilmiş En İyi 5 Ses Kayıt Uygulaması

  Ayrıca uygulamanın diğer güzel yanı ise kaydetme yeri olarak SD Kartın seçilebilmesi. Eğer gelen aramalarda ses kaydında sorun yaşıyorsanız hoparlör modunu deneyebilirsiniz.

  Telefon Konuşması Kaydetme

  Uygulamanın ücretli ve ücretsiz versiyonları bulunmakta. Bazı telefon modelleri arama kaydında sorun yaşamaktadır bunun için ücretli versiyondan önce ücretsiz versiyonu denemenizi öneriyoruz. Sonuç olarak her arama kaydedicinin kendine göre artı ve eksileri var burada önemli olan uygulamanın telefonunuzla tam ve sorunsuz olarak çalışması.

  Eğer telefonunuzda telefon görüşme kaydında sorun yaşıyorsanız telefon modeliniz ve kullandığınız uygulamayı yazın. Merhaba bugün hoparlörde yaptığım görüşmem kaydoldu fakat dinlemeye çalıştığım zaman hoparlöre aldığım kısımdan sonrasından ses gelmiyor. Google Keep , size uzun kayıt ömrü vadetmese de, hızlı ve karmaşık olmayan bir alternatif.


  • Telefonunuzda Aramaları Kaydedebileceğiniz En İyi 4 Uygulama - Tamindir;
  • android arama engelleme en iyi.
  • cep telefonu görüşme kayıtları nasıl!
  • ‎Call Recorder - IntCall App Store’da.
  • App Store Önizleme;

  Snipback, diğer ses kayıt uygulamalarının yaptığı hemen hemen her şeyi başarırken, nadir bir yeteneği de bünyesinde barındırıyor. Onu benzersiz kılan şey, kayıt başlamadan önceki 30 saniyeye kadar ses yakalama yeteneği. Pek de yaratıcı olmayan ismine rağmen Voice Recorder , son derece başarılı bir uygulama.

  Android ile Görüşme Kaydetme

  Eğer mobil işletim sisteminiz destek veriyorsa, konuşmalarınızı da, söz konusu uygulama sayesinde kayıt edebiliyorsunuz. Ücretsiz olması da cazibesinin önemli bir kısmını oluşturuyor. Çoğu Android telefon, aynı uygulamaları çalıştırabilir. Ancak bazen üreticiler, kendilerini farklı kılacak yazılımlar ister. Başarılı Samsung Ses Kaydedici de onlardan biri.

  1. Automatic Call Recorder Pro

  Üyeliğiniz yoksa yeni üyelik oluşturun. Üyelik sözleşmesini kabul ediyorum.


  • Android ile Görüşme Kaydetme - dogaokulu.net?
  • mspy üyelik iptali.
  • öğrenci takip programı kodları;
  • türkçe keylogger programları!
  • Telefonunuzda Aramaları Kaydedebileceğiniz En İyi 4 Uygulama?

  Üyeliğiniz varsa giriş yapın. Yorumlarında adının ve profil resminin görülebilmesi için üye olman veya giriş yapman gerekiyor. Barış Terun — 1 yıl önce.

  Recent tags:

  • Keylogger programi nedir
  • whatsapp yazismalari mahkeme
  • snapchat en cok takip edilenler

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web