Ücretsiz ebeveyn kontrol programı indir

Contents:
 • En İyi 5 Ücretsiz Ebeveyn Kontrol Programları İndir | Vehayat
 • Android için ebeveyn kontrolü uygulamasıdır.
 • KuuKla Ebeveyn Kontrol
 • En Çok Arananlar

  • samsung s8+ casus program indir.
  • yılında Android için 8 En güzel ücretsiz Ebeveyn Kontrolü Uygulama.
  • samsung s5 takip.
  • KuuKla Ebeveyn Kontrol İndir - Android İçin Ebeveyn Kontrolü Uygulaması - Tamindir;

  Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor. Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor.

  Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir. Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın Messenger uygulamalarını takip edin Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun.

  En İyi 5 Ücretsiz Ebeveyn Kontrol Programları İndir | Vehayat

  Verilerinizi saklayın Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın. Birden fazla cihazı takip edin Akıllı cep telefonlarını Android, iOS ve bilgisayarları Mac, Windows eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz. Kişisel verilerinizi koruyan ve çocukların, uygun gördüğünüz uygulamalara erişimini kısıtlayan, ebeveyn kontrolüne ve çocuk kilidine sahip bir uygulama başlatıcısı.

  Kids Place ayrıca çocukların yeni uygulamalar indirmelerini, telefonla arama yapmalarını, mesaj atmalarını ve size maliyet çıkarabilecek diğer eylemlerde bulunmalarını engeller. Yanlışlıkla uygulamalardan çıkan küçük çocuklar için yararlı bir özellik olan uygulamanın otomatik olarak yeniden başlatılması özelliği gibi ebeveynler için kullanışlı özellikler içerir. Kids Place uygulamasıyla çocuklar eğlenir ve ebeveynler ihtiyaç duydukları boş zamanın tadını çıkarabilirler.

  Benzer Konular

  This is completely optional but is requested in case parents wants to tamper proof the app for kids. Yalnızca Google Analytics kütüphanesi için kullanılır. Çok az miktarda veri transfer edilir.

  Kontrol pc lewat wifi

  Uygulama içerisinden herhangi bir arama yapmıyoruz veya telefondaki herhangi bir veriyi okumuyoruz. Bu, uygulamadan çıkmak için gereklidir. Qustodio , Windows 7 için ücretsiz bir  ebeveyn kontrol programı.

  Android için ebeveyn kontrolü uygulamasıdır.

  Program, çocukların sosyal ağ katılımlarını, programları, hangi siteleri ziyaret ettiğiniz takip etmeye yarayan ücretsiz bir program. Weblock for Kids buna benzer, çocuklar için ebeveyn kontrolü, denetimi sağlayan güzel bir program.


  • iphone mesaj takip.
  • download keylogger untuk win xp.
  • Serkan Gönültaş.
  • 1. Çocuk Yeri;
  • iphone ingilizce dinleme.

  Weblock for Kids  programı çocukların tehlikeli ve kötü amaçlı sitelere girmesini önlemek için kullanabilirsiniz. Çocuğunuzun internet kullanımını kısıtlamak amacı için kullanışlı bir program. Bu uygulama, Internet Explorer veya diğer tarayıcılardan birini parola koruma ile kullanarak çocuklarınızın sadece Weblock denetiminde internette gezinmesini sağlayabilirsiniz.

  KuuKla Ebeveyn Kontrol

  Microsoft Windows 8 kullanıyorsanız, ebeveyn kontrolü yazılımı hakkında endişelenmenize gerek yok. Windows 8 işletim sistemi, daha fazla özelliklere sahip yerleşik ebeveyn denetimleri ile birlikte gelir. İnternet üzerinden çocuğunuzun aktivite ayrıntıları ile ilgili haftalık e-posta alacaksınız. Windows Live ID kullanarak giriş zorunluluğu yaparsanız, birden çok bilgisayara aynı profil uygulayabilirsiniz.

  En Çok Arananlar

  Bu durumda, güvenlik ayarları cloud depolama alanında saklanır. Windows 8 ebeveyn kontrolü ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz, Windows 8 Ebeveyn Kontrolü ve Denetimi ile ilgili konumuzdan faydalanabilirsiniz. Cevabı iptal etmek için tıklayın.

  Recent tags:

  • Google haritada yer bulma
  • casus telefon nereden alabilirim
  • sevgilimin kiminle konuştuğunu nasıl öğrenebilirim

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web