Iphone bilgisayardan izleme

Contents:
 • iPhone, iPad veya iPod touch'ınızdan fotoğraf ve video aktarma
 • İphone ekranını Pc de nasıl görebiliriz? - iPhone Forumu - CHIP Online Forum
 • ağ üzerinden bilgisayar izleme programı

  • iTunes uygulaması iPhone, iPad veya iPod'unuzu tanımıyorsa!
  • sevgilim whatsappta kimle konusuyor?
  • Başlamadan önce.
  • telefon cihaz takip!
  • Fotoğraflarınızı ve videolarınızı nerede saklamak istediğinizi seçme.

  TV uygulamasında Arşiv'e dokunun ve Kiralıklar bölümünü bulun. Videolar uygulamasında Kiralıklar'a dokunun. Giriş yaparken kullandığınız Apple Kimliğinizle kiralanmış herhangi bir film yoksa bu uygulamalarda Kiralıklar seçeneği görünmez.

  Mac kullanıyorsanız

  Giriş yaparken kullandığınız Apple Kimliğinizle kiralanmış herhangi bir film yoksa Kiralıklar sekmesi görünmez. Soldaki kenar çubuğunda Kiralıklar'ı seçin.

  Kiraladığınız filmleri bulma

  Giriş yaparken kullandığınız Apple Kimliğinizle kiralanmış herhangi bir film yoksa Kiralıklar bölümü görünmez. Kiraladığınız filmleri TV uygulamasında da bulabilirsiniz. Arşiv'i seçin ve Kiralıklar sekmesini bulun.

  iPhone, iPad veya iPod touch'ınızdan fotoğraf ve video aktarma

  Kiralanan filmler için ana menünün en üst bölümüne bakın. Filminizi Wi-Fi kullanılamayan yerlerde, örneğin bir uçak yolculuğunda çevrimdışı olarak izlemek için:. Tüm içeriği indirecek kadar zamanınız olması için, kiraladığınız filmleri seyahate çıkmadan önce indirmenizde yarar vardır. Apple tarafından üretilmeyen ürünler veya Apple tarafından denetlenmeyen veya test edilmeyen bağımsız web siteleri hakkındaki bilgiler öneri veya onay alınmadan sağlanır.

  Apple üçüncü taraf web sitelerinin veya ürünlerinin seçimi, performansı veya kullanımıyla ilgili hiçbir sorumluluk almaz.

  Apple üçüncü taraf web sitesi doğruluğu veya güvenilirliği ile ilgili hiçbir fikir belirtmez. Riskler Internet kullanımının doğal bir parçasıdır. Ek bilgiler için  satıcı ile irtibat kurun.

  İphone ekranını Pc de nasıl görebiliriz? - iPhone Forumu - CHIP Online Forum

  Diğer ürün ve şirket adları ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir. Kiraladığınız filmleri Apple TV'ye indiremezsiniz. Mac'inizde veya PC'nizde filmi izlemeye başlamak için Şimdi İzle'ye tıklayın. İmleci film başlığının üzerine getirin ve filmi oynatmak için düğmesini, filmi indirmek için  simgesini tıklayın. Kiraladığınız filmi bir Apple aygıtında izleme Kiraladığınız filmler Apple Kimliğinizle ilişkili her aygıtta izlenebilir. İzlemek için ne kadar süreniz var? Filmi 30 gün içinde izlemeye başlamazsanız yeniden kiralamanız gerekir. Kiralama süresi sona eren filmler otomatik olarak arşivinizden kaldırılır.

  Mac veya PC'nizde iTunes'u açın ve sol üst köşedeki   Filmler'e tıklayın. Kiraladığınız filmi çevrimdışı olarak izleme Filminizi Wi-Fi kullanılamayan yerlerde, örneğin bir uçak yolculuğunda çevrimdışı olarak izlemek için: Kiraladığınız filmi bulun ve indirme simgesine dokunun.

  ağ üzerinden bilgisayar izleme programı

  Çevrimdışı olmadan önce filmin tamamını indirin. İzlemeye başlamak için oynat düğmesine basın. Mac'inize aktarma Fotoğrafları iCloud Fotoğraf Arşivi'ni kullanmadan iPhone, iPad veya iPod touch'ınızdan Mac'inize aktarmak için Fotoğraflar uygulamasını kullanabilirsiniz. Mac'inizde iTunes'un en son sürümüne  sahip olduğunuzdan emin olun.

  Fotoğrafları Mac'inize aktarmak için iTunes SD kart kullanıyorsanız kartı Mac'inizdeki SD yuvasına takın veya kart okuyucu kullanarak bağlayın. Devam etmek için Güven düğmesine dokunun. Mac'inizde, Fotoğraflar uygulaması otomatik olarak açılır. Açılmazsa Fotoğraflar uygulamasını açın.

  Fotoğraflar uygulamasında, bağlı aygıtınızdaki tüm fotoğrafları ve videoları içeren bir İçe Aktar ekranı gösterilir. İçe Aktar ekranı otomatik olarak görüntülenmezse Fotoğraflar uygulamasının en üstündeki İçe Aktar sekmesini veya Fotoğraflar kenar çubuğunda aygıtın adını tıklayın. Fotoğrafları seçerek içe aktarmak için seçmek istediklerinizi tıklayıp Seçileni İçe Aktar'ı tıklayın. Artık aygıtınızın Mac'inizle olan bağlantısını kesebilirsiniz.

  Fotoğrafları SD karttan veya başka bir USB aygıtından içe aktardıysanız öncelikle aygıtı güvenli biçimde çıkarın.

  PC'nize aktarma Aygıtınızı bilgisayarınıza bağlayıp Windows Fotoğraflar uygulamasını kullanarak fotoğrafları PC'nize aktarabilirsiniz: PC'nizde iTunes'un en son sürümüne  sahip olduğunuzdan emin olun. Fotoğrafları PC'nize aktarmak için iTunes Devam etmek için Güven'e veya İzin Ver'e dokunun. Ardından fotoğrafların Windows Fotoğraflar uygulamasına nasıl aktarılacağını öğrenmek için şu Microsoft bilgi bankası makalelerindeki adımları izleyin: Windows 10 Windows 8 Windows 7 Videoları iOS aygıtınızdan PC'nize aktardığınızda videolardan bazıları, Windows Fotoğraflar uygulamasında hatalı biçimde döndürülmüş olabilir.

  Fotoğrafları bilgisayarınızdan iOS aygıtınıza aktarma Fotoğrafları ve videoları bilgisayarınızdan iPhone, iPad veya iPod touch'ınıza aktarmak için birkaç seçenek arasından seçim yapabilirsiniz: Fotoğraflarınızı tüm aygıtlarınızda güvenli bir şekilde depolanmış ve güncel biçimde tutmak için iCloud Fotoğraf Arşivi'ni macOS için Fotoğraflar  veya Windows için iCloud ile birlikte kullanın.

  Fotoğrafları ve videoları Mac'inizden iOS cihazınıza kablosuz olarak göndermek için AirDrop'u kullanın. Bu seçenek yalnızca Mac'lerde kullanılır ve birkaç fotoğrafı hızla ve kolayca göndermenizi sağlar. AirDrop ile bir iOS aygıtına gönderdiğiniz fotoğraflar ve videolar, aygıtın Fotoğraflar uygulamasında görünür. Fotoğraflarınızı iTunes üzerinden elle eşzamanlayın. Daha fazla bilgi Fotoğraflarınız ve videolarınız dahil tüm dosyalarınızı harici bir sabit sürücüye yedeklemek için Time Machine'i kullanma. Fotoğrafları ve videoları sabit disk veya SD kart gibi bir depolama ortamından macOS için Fotoğraflar'a aktarma.

  Film kamerasıyla çekilmiş fotoğrafları içe aktarmak için bir tarayıcı ve Image Capture uygulamasını kullanma. Görüntü Yakalama ile görüntülerinizi doğrudan Mac'inizdeki bir klasöre aktarma.

  Recent tags:

  • Keylogger programi nedir
  • highster mobile türkiye
  • facebook şifre kırmaya karşı önlem

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web