Iphone 6s da mp3 dinlemek

Contents:
 • iPhone’a Ücretsiz Müzik Nasıl İndirilir?
 • Müzik uygulamasında müzik dinleme ve daha fazlasını gerçekleştirme
 • iPhone'a Ücretsiz Müzik İndirme ve Dinleme Nasıl Yapılır? | Apple Uzmanı
 • Android telefonunuzda Apple Music uygulamasının gezinme menüsünü görmek için sol üst köşedeki menü simgesine   dokunun. Bu sekmede, arşivinize eklediğiniz tüm müzik içeriğine ulaşırsınız. Buna, Apple Music'ten eklenen parçalar, diğer aygıtlarınızdan  iCloud Müzik Arşivi ile eşleştirilen içerikler, iTunes Store'dan satın aldığınız müzikler veya CD'lerden içe aktardığınız ya da diğer servislerden indirdiğiniz parçalar dahildir. Aygıtınıza müzik indirdiyseniz yalnızca bu içeriği görmek ve müzikleri hücresel veriyi veya Wi-Fi'yi kullanmadan dinlemek için İndirilen Müzik'e dokunun.

  Apple Music'e abone olursanız bu sekmede zevkinize göre oluşturulmuş müzik önerileri ve listeler görebilirsiniz.

  iPhone’a Ücretsiz Müzik Nasıl İndirilir?

  Ayrıca her hafta güncellenen Müzik Karmanızı, Favorilerinizi, Sakin ve Keyifli listenizi de dinleyebilir,  arkadaşlarınızın neler dinlediğini görebilirsiniz. Apple Music'e abone olursanız bu sekmede yeni müzik içeriklerinin yanı sıra liste başı parçaları ve videoları görebilirsiniz. Ayrıca buradan video klip izleyebilir ve video klip listelerine ulaşabilirsiniz.

  Bu içeriklerden herhangi birini Arşivinize ekleyebilir ve indirebilirsiniz. Apple Music'e abone değilseniz müzik satın almak ve indirmek için bunun yerine iTunes Store uygulamasını kullanabilirsiniz. Bu sekmede Beats 1, NPR ve diğer canlı istasyonlardan 4 radyo yayını dinleyebilirsiniz. Apple Music'e abone olursanız türe göre sınıflandırılan radyo istasyonlarını dinleme veya kendi istasyonunuzu oluşturma olanağı da elde edersiniz. Apple Music'te Radyo hakkında daha fazla bilgi edinin. Belirli parçaları, albümleri, sanatçıları, listeleri ve diğer içerikleri bulmak için bu sekmeyi 5 kullanın.

  Arama alanına dokunun ve ardından Apple Music'e veya Arşivinize dokunarak tüm Apple Music kataloğunda ya da yalnızca Arşivinizde arama yapmayı seçin. Apple TV'de müzik satın alamazsınız.

  Bunun yerine, aynı Apple Kimliği ile başka bir Apple aygıtını kullanın. Şu An Çalınan 6  ekranını açmak ve tüm oynatma denetimlerine erişmek için oynatıcıya dokunun. Ücretsiz olmasının yanı sıra kullanımı çok kolaydır. Eğer kullanıcı dostu bir ara yüz ve ücretsiz bir MP3 indirici arıyorsanız bu tam size göre. Daha iyi özellikler ve daha fazla kolaylık için program indirme ve kurma konusunda sıkıntı duymazsanız o zaman Yayın Akışı Ses Kaydedici en iyi seçenek olacaktır. İndirme Şarkıları tamamen ücretsiz edinebilmeniz için ücretsiz bir deneme sürümü sunar. Yükleme sonrası masaüstünde başlatın.

  Arama kutusuna şarkı ismini girip arama simgesine tıklayın.

  Müzik uygulamasında müzik dinleme ve daha fazlasını gerçekleştirme

  Şarkının ismini girebilirsiniz ya da şarkıyı söyleyen sanatçının müziklerini getirmek için isim sanatçıyı girebilirsiniz. İndirilen müziği kaydetmek için hedef formatı ve yerel klasörü seçin. İndirme işleminin bitmesini bekleyin. Yine aynı uygulamanın File menüsünden indirdiğiniz mp3 dosyasına ulaşabilirsiniz.

  iPhone'a Ücretsiz Müzik İndirme ve Dinleme Nasıl Yapılır? | Apple Uzmanı

  Aşağıdaki resimden gördüğünüz gibi mp3 dosyasını çalabilirsiniz. Yukarıdaki uygulamanın çalışmaması veya silinmesi halinde şu yöntemi deneyebilirsiniz:. Yukarıdaki yöntemle mantık tamamen aynıdır.

  Bu arama ile binlerce mp3 bulup, indirebilirsiniz. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girerek, işlemi tamamlayın. Seçtiğiniz mp3 artık kendi yandiskinizde. İstediğiniz zaman istediğiniz cihazdan bu dosyalara erişmek artık çok kolay.

  iPhone da İnternetsiz Müzik Dinleme, Ücretsiz Müzik İndirme Uygulaması ! ! ! LİNK AŞAĞIDA

  Arkadaşlar size önerim şu: Yandisk kullanmayı alışkanlık haline getirin. Dökümanlarınızı, kitaplarınızı, müziklerinizi yükleyin.

  Recent tags:

  • Win7 de keylogger nasıl anlaşılır
  • casus bilgisayar com
  • whatsappta takip edildiğini nasıl anlarım

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web