Windows 10 ebeveyn denetimi yükle

Contents:
 • Windows 10'da Ebeveyn Denetimi & Çocuk Kullanıcı Kontrolleri (Resimli Anlatım) | TeknoDestek
 • Aile Ayarları ve Kategorileri
 • Ebeveyn Denetim Ayarları Nasıl Yapılır?
 • Javascript devre dışı
 • Windows 10'da Ebeveyn Denetimi & Çocuk Kullanıcı Kontrolleri (Resimli Anlatım) | TeknoDestek

  Artık Hesaplar kısmını kontrol ettiğimizde 1. Adımdan ulaşabilirsiniz Çocuk hesabının eklenmiş olduğunu görebiliriz , Dip kısımdaki "Aile ayarlarını çevrimiçi yönet" kısmına tıklayalım. Yada Aile ve diğer kullanıcılar kısmına gitmeden de Buradaki linkten de Ebeveyn denetimini yapabileceğiniz ayarlara ulaşabilirsiniz. Giriş yaptıktan sonra üst kısımdaki Aile kısmını seçip sonrasında çocuğun isminin yazdığı yere tıklayalım El işaretinin gösterdiği yer.


  • Windows 10'da Ebeveyn Denetimleri Nasıl Yapılır?.
  • telefon görüşmelerini kaydetmek yasal mı!
  • android takip etmek.
  • android cihaz takip.

  Çocuğunuzun en son etkinliğini buradan görebilirsiniz Web e gözatma: Çocuk hangi web sayfalarına girmiş buradan kontrol edebilirsiniz , belirli web sayfalarını yasaklayabilir veya serbest bırakabilirsiniz. Uygulamalar Oyunlar ve medya: Çocuğunuzun hangi zamanlarda Bilgisayarı kullanabileceği ile ilgili kısıtlamaları buradan ayarlayabilirsiniz Aşağıda bbu ayarlamaların yapıldığı ekran görüntüsü verilmiştir.

  Windows 10 kullanıcı hesabı denetimi devre dışı bırakma

  Satın alma ve harcama: Bu e-postayı bir Microsoft hesabı ile desteklerseniz ebeveyn kontrolünün kontrolü daha kolay oluyor. Yani isterseniz davet ettiğiniz kişiye bir Microsoft hesabı açabilirsiniz. Bu e-posta adresi web üzerinde Microsoft hesabınızın altında belirdiğinde davetiye kabulü bekliyor olacak. Karşı taraf davetiyeyi kabul ettiğinde Microsoft hesabınızın Aile sekmesinde de beliriyor. Bu noktadan itibaren hesapla ilgili takip ve ayarlamaları yapmanız mümkün olabiliyor.

  Aile Ayarları ve Kategorileri

  Bireyleri Microsoft hesabınıza dahil ettikten sonra onaylanayarak tek tek internet davranışlarını ayarlayabilirsiniz. Bu ayarlar ve kontroller farklı kategroilerde yapılabiliyor. En son etkinlik , çevrimiçi olarak neleri aradığını görebilmeniz için çocuğunuzun etkinliklerini gösteren raporlamayı açmanıza izin veriyor. Ayarı açtıktan sonra çocuğun ziyaret ettiği web sitelerini, indirdiği ve oynadığı uygulama ve oyunları ve cihazlarında ne kadar süre harcadıklarını doğrudan En son etkinlik sayfasından görebiliyorsunuz.

  Ebeveyn denetimleri nedir?

  Birçok ebeveyn, çocuklarının ağ üzerinde ne yaptıklarından, hangi kaynakları ziyaret edip, hangi kişiyle iletişim kurdukları ve ilgilendikleri konularından endişe ediyorlar. Bu kayda değer değil, bu endişe asılsız değildir.

  Ebeveyn Denetim Ayarları Nasıl Yapılır?

  Bu veriler, tüm çocukların boş zamanlarını belirtilen içeriğe sahip sayfalarda geçirdiği anlamına gelmez ve bu kategorilere ait web sitelerinin ziyaretinin çocukların kendileri tarafından başlatıldığı anlamına gelmez. Örneğin, ödev yapmak için tamamen zararsız bilgi ararken, müstehcen içeriğe sahip afişler görüntülenebilir, istenmeyen sitelere otomatik geçişler ve çocuğun muhtemelen tahmin etmediği kötü niyetli komut dosyaları çalıştırılır. Bununla birlikte, yasak konulara olan ilginin artması göz önüne alındığında, birçok çocuk ve ergen bilinçli olarak yukarıdaki kategorilerin web sitelerini ziyaret etmektedir Temel sorun, çocuğun İnternet üzerinde aldığı, çocuğun kontrolünde olmadığı bilgilerin genç kullanıcının kırılgan zihniyet üzerinde ciddi bir olumsuz etkisi olabilir.

  Büyük Tehditler Çocuklar sosyal paylaşım ağlarında çok zaman harcıyorlar ve burada erişime açık olan çok sayıda tehlikeli fotoğraf ve video içeriği ile karşı karşıya. Elbette, burada tüm potansiyel tehditler listelenmemektedir, bunların listesi sonsuza kadar sürülebilir..

  Javascript devre dışı

  Çocuğun bilgisayarının ebeveyn kontrolünün son derece önemli ve gerekli olduğu açıktır. Ama bunu nasıl yaparsın? Her şeyden önce, anne-baba, çocuklarının işte, iş gezisinde veya başka bir yerde çalışırken neler olduğunu görme fırsatına sahip değildirler. Standart windows Ebeveyn Denetimleri Bilgisayarda bir çok ebeveyn kontrol programı var, bununla birlikte Windows işletim sisteminde gömülü standart araçlarla kullanabilirsiniz.

  Ziyaret ettiğiniz web sitelerinin içeriğini denetlemek ve filtrelemek için ek Windows aile güvenlik özellikleri de yükleyebilir ve bilgisayardaki çocukların eylemleri ile ilgili raporları görüntüleyebilirsiniz. Bu raporlar, Microsoft Aile Güvenliği web sitesinde saklanacaktır. AeroAdmin indir AeroAdmin programıyla ilgili bir soru sor.


  • Windows 10 Aile Ayarları Nasıl Yapılıyor?;
  • iphone 7 s dinleme.
  • Windows Aile Hesabınıza Çocuk Eklemek Windows 10.
  • samsung hasar takip.
  • iphone yazılım geri yükleme nasıl yapılır;
  • Arama Kutusu?

  Copyright © Aeroadmin.

  Recent tags:

  • Win7 de keylogger nasıl anlaşılır
  • whatsapp tan silinen mesajlar geri yüklenebilir mi
  • gps li telefonu takip etme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web