Ebeveyn denetimi ttnet

Contents:
 • Türk Telekom Aile Koruma Şifresi
 • Bilgisayara program yüklemeden ebeveyn kontrolü nasıl yapılır?
 • Bilgisayara program yüklemeden ebeveyn kontrolü nasıl yapılır? - dogaokulu.net
 • Siz ne düşünüyorsunuz? Yorum yazın!
 • Ebeveyn denetimi nasıl kurulur?
 • Ebeveyn denetimi için kullanacağınız programın sitesinde farklı cihazlara nasıl kurulum yapabileceğiniz detaylarıyla açıklanıyor olacaktır. Ayrıca çocuğunuzla çevrimiçi ortamda neler yaptığı ve nasıl paylaşımlarının daha farkında olabileceği hakkında konuşmayı unutmayın. İnternet sağlayıcınız ücretsiz bir filtre sağlıyor olabilir. Böylece kendinizin ve ailenizin gördüğü içeriği kontrol edebilirsiniz.

  Ev ağınıza bağlanan her cihaz için manuel kurulum yapmanız gerekebileceği gibi tek seferlik ayarlama da yetebilir. Aslında nasıl kurulacağı sağlayıcıya bağlı. Sağlayıcınızın sitesinde daha fazla bilgi bulabilirsiniz.

  ttnet kullanıcıları için güvenli interneti devre dışı bırakmak

  Çocuğunuzun cihazını evin dışında kullandığında ve herkese açık bir ağa bağlandığında aynı ayarların geçerli olmayacağını unutmayın. Çocuğunuz evdeyken de evin kablosuz ağı yerine 3G veya 4G ile internete erişmesi durumunda ebeveyn denetimi dışına çıkmış olacaklar. Çoğu oyun konsolu internete bağlanabiliyor.


  • telefon üzerinden takip sistemi.
  • iphone arama kaydi arttirma.
  • android telefon konusmalarini kaydeden program.
  • hak yerini bulmak deyimi;
  • Çocuğum ve İnternet - Türk Telekom Güvenlik.
  • samsung s6 takip.
  • iphone X dinleme cihazi.

  Bu da çocuğunuz çevrimiçi olabilecek ve diğer oyuncularla sohbet edebilecek veya oyun içi satın alımlar yapabilecek demek. Mobil cihazlar ve tabletler gibi oyun konsollarını kontrol etmek çocuğunuzun neyi yapabileceğini ve yapamayacağını kontrol etmenize yardım edecek. Film veya TV izlerken, müzik dinlerken ebeveyn denetimi yapma hakkında düşünmeniz gerekir.

  Bazen masum aramalar çok masum sonuçlar vermez. Google ve Bing gibi motorlarında bulunan denetimleri kullanarak çocuğunuzun çevrimiçi gördüğü içeriğin yaşına uygun olduğundan emin olun. Google Güvenli Arama gibi filtreler ayarlamak çocuğunuzu uygunsuz veya yetişkin içeriklerden korumaya yardımcı olur.

  Türk Telekom Aile Koruma Şifresi

  Bunun dışında çocuk dostu arama motoru kullanabilirsiniz. Ev ağınız için aldığınız önlemler çocuğunuz ev ağı yerine 3G, 4G, herkese açık bir kablosuz ağ veya arkadaşının bağlantısını kullanıyorsa işe yarayamayacaktır. Genele açık kablosuz ağlar dışarıdayken rahatça bulunabilir. Çocuk Profili listesinde, çocukların ruhsal ve bedensel sağlıklarını olumsuz etkileyecek veya kullanıcıların yabancı kişilerle doğrudan iletişim kurdukları web siteleri yer almamaktadır. Bu kapsamda sohbet siteleri ile sosyal medya siteleri Çocuk Profilinde yer almazlar.

  E-posta, anlık mesajlaşma, haber, iş, alışveriş, sağlık, eğitim, resmi kurumlar, bankacılık vb.


  • keylogger ile facebook şifresi öğrenme?
  • Ebeveyn Denetim Araçları.
  • - Kısaca - Türk Telekom Güvenlik?
  • whatsapp konusmalari takip!
  • harita konum bulma.
  • telefondan yer takibi.

  Çocuk profili internetteki risklere karşı en yüksek korumayı sağlayan profildir. Aile profilinde erişilemeyen sitelere çocuk profilinde de erişilemez.

  Bilgisayara program yüklemeden ebeveyn kontrolü nasıl yapılır?

  Aile Profili "yasaklı liste" yöntemi ile çalışmaktadır. Bu yöntemde zararlı ve yasadışı içerik barındıran sitelerden oluşan listeye erişilememekte, bu liste haricindeki tüm sitelere erişilebilmektedir.

  Ebeveyn denetimi nedir?

  Çocuk profilinden daha geniş bir içeriğe sahiptir. Aile Profili listesine kumar, intihara yönlendirme, çocukların cinsel istismarı, uyuşturucu, sağlık için tehlikeli madde, fuhuş, müstehcenlik, ırkçılık, terör, şiddet, zararlı yazılım vb. Detaylar için kullanma kılavuzunu veya uygulamanın yardım menüsünü kullanabilirsiniz.

  Yazılımın devre dışı bırakabilmesi ya da ayarlarının değiştirebilmesi sadece yönetici parolası ile yapılabildiğinden, çocuğunuz programı devre dışı bırakamaz. Parolanızı kolay tahmin edilemeyecek, harf ve sayılardan oluşturduğunuzdan emin olunuz.

  Evet, program parolanızı girerek İnternette dilediğiniz gibi gezinebilirsiniz. Şifrenizi girdikten sonra uygulamayı ne kadar süre için devre dışı bırakmak istediğinizi seçebilirsiniz.

  Bilgisayara program yüklemeden ebeveyn kontrolü nasıl yapılır? - dogaokulu.net

  Belirtilen sürenin sonunda filtre otomatik olarak yeniden devreye girecektir. Filtreyi, bilgisayar yeniden başlatılana kadar devre dışı bırakmak da mümkündür. Çocuğunuzun İnternet erişimini dilerseniz haftanın her günü için ayrı ayrı, istediğiniz zaman aralığında ve yine sizin tanımlayacağınız süre ile belirleyebilirsiniz.

  Ayrıca arzu ederseniz haftalık veya günlük olarak çocuğunuzun İnternete erişeceği toplam süreyi belirleyebilirsiniz, böylece çocuğunuz dilediği saatte fakat sizin belirlediğiniz süreyi aşmayacak şekilde İnternete erişebilir. Açılacak ekranda çocuğunuzun hangi gün ve saatlerde İnternete erişimine izin verileceğini işaretleyebilirsiniz. Çocuğumun İnternette gezdiği siteleri ve anlık mesajlaşmalarını görebilir miyim?

  Siz ne düşünüyorsunuz? Yorum yazın!

  Raporlarda gözüken web sitesi adreslerinin üzerine tıkladığınızda ilgili siteyi açıp görebilirsiniz. Program ile ilgili soru ve sorunlarım için nereye başvurabilirim? Adım adım kurulum aşamalarını detaylı biçimde izleyip uygulayabileceğiniz kurulum ve kullanım sunumu için buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

  Benzer yazılar

  Ellerinize sağlık bu ne güzel bir program ya. Artık içim rahat bir şekilde bilgisayarı kardeşlerime teslim edebileceğim. Allah razı olsun yapandan.

  Ebeveyn denetimi nasıl kurulur?

  Türk Telekoma gidip iptal ettirmeniz gerekiyor. Yada 1 müşteri hizmetlerini arayıp söyleyin. Telefonlada yaptırabiliyorsunuz hat sizin üzerinize ise. Ne bu yaaha…Facebook giremiyommm…offff offf.

  Recent tags:

  • Keylogger download mac free
  • yön bulma ve yer belirleme biyoloji
  • telefon sapığını tespit etme yolları

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web