Iphone program yükleme resimli anlatım

Contents:
 • iPhone ve iPad'e Uzaktan Uygulama Yükleme (Resimli Anlatım)
 • iPhone a Ücretsiz Uygulamalar Nasıl Yüklenir?
 • App Store'u kullanarak uygulama ve oyun indirme
 • Yine de şu uyarıyı yapalım: App Store dışındaki uygulamalar kötü niyetli yazılımlar içerebilir ve bu riski almak artık size kalmış. Güvenli sitelerden indirme yapmanızı tavsiye ediyoruz. Kaynak kodu ve DEB dosyası kullanarak bir uygulamayı yüklemek için, Mac üzerinde Xcode programının son sürümünü kullanmalısınız. IPA dosyası kullanıyorsanız, Windows bilgisayar da iş görür ve Xcode programına gerek kalmaz. Cydia Impactor denilen bir programa ihtiyacınız var.

  iPhone ve iPad'e Uzaktan Uygulama Yükleme (Resimli Anlatım)

  Bu program Apple ID kullanarak yüklemek istediğiniz uygulamayı imzalar ve siz bu uygulamayı IOS cihazınıza yükleyebilirsiniz. Mac veya Pc 2  Eğer kurmak istediğiniz uygulamanın farklı bir versiyonu cihazınıza kuruluysa, önce bunu kaldırın. Eğer elinizde sadece yüklemek istediğiniz dosyanın. Xcode uygulamasını iOS cihazınıza yüklemelisiniz. Xcode, Windows üstünde çalışmadığından mac kullanmalısınız.

  iPhone a Ücretsiz Uygulamalar Nasıl Yüklenir?

  Cydia İmpactor ile yüklenen uygulama,oyun vs. İyi günler beni bu konuda bir sorum olacak? Save my name, email, and website in this browser for the next time I comment. Uygulama ve başka içerik satın almak için hangi ödeme yöntemlerini kullanabileceğinizi öğrenin. Ayrıca, ücretsiz bir uygulama indirirken ödeme yöntemi girmeden bir Apple Kimliği oluşturabilirsiniz. Otomatik İndirmeler özelliği açıksa uygulamalar Apple TV'nize otomatik olarak indirilir ve yüklenir. Uygulamanızı indirdikten sonra Ana ekranınızda başka bir yere taşıyabilirsiniz.


  • Bir uygulama hakkında daha fazla bilgi edinme.
  • iPhone a ücretsiz uygulamalar nasıl yüklenir? - iPhone iStanbul Özel Teknik Servis?
  • dizi izleme programi apk?
  • iTunes'u kullanarak iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda içeriği elle yönetme;
  • spy mouse indir.
  • Bilgisayardan iPhone’a Uygulama Kurmak!
  • ücretsiz casus telefon dinleme programı.

  Bazı uygulamalar, uygulamanın içinden ek satın alma işlemleri yapmanıza olanak tanır. Aile Paylaşımı 'nı ayarlarsanız uygulama indirme ve uygulama içi satın alma işlemlerini kontrol etmenize yardımcı olması için Satın Almak İçin Sor özelliğini kullanabilirsiniz. Uygulama içi satın alma işlemleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

  App Store'u kullanarak uygulama ve oyun indirme

  Uygulamanız Mac'inize indirilmeye başlar. İndirme işlemi tamamlandığında Aç'ı tıklayabilir veya Spotlight aramasını kullanarak uygulamayı bulup açabilirsiniz. Apple TV'nizde uygulamalara göz atmak için App Store'u açın. Satın almak veya indirmek istediğiniz bir uygulama bulduğunuzda şu adımları izleyin:. Bir uygulama ile ilgili belirli bilgiler örneğin, uygulamanın hangi dillerde kullanılabildiği, dosya büyüklüğü veya diğer Apple aygıtlarıyla uyumluluğu edinmek için söz konusu uygulamanın ürün sayfasının en altına gidin.

  Daha fazla bilgi edinmek üzere bazı bölümlere dokunabilirsiniz. Ayrıca, uygulamanın çalışmasıyla ilgili yardım almak için uygulamanın geliştiricisi ile irtibat kurabilirsiniz.


  • Bilgisayardan iPhone'a Uygulama Kurmak - Akıllı Telefon.
  • iPhone’a Müzik Yükleme (Resimli Anlatım) - Hakan KARA / Kişisel Blog Sitesi.
  • telefona casus program atma.
  • casus yazılım temizleme ücretsiz.
  • Bilgisayardan iPhone’a Uygulama Kurmak?
  • telefon takip etme android.
  • öğrenci takip programı kodları!

  Apple tarafından üretilmeyen ürünler veya Apple tarafından denetlenmeyen veya test edilmeyen bağımsız web siteleri hakkındaki bilgiler öneri veya onay alınmadan sağlanır. Apple üçüncü taraf web sitelerinin veya ürünlerinin seçimi, performansı veya kullanımıyla ilgili hiçbir sorumluluk almaz. Apple üçüncü taraf web sitesi doğruluğu veya güvenilirliği ile ilgili hiçbir fikir belirtmez. Riskler Internet kullanımının doğal bir parçasıdır. Ek bilgiler için  satıcı ile irtibat kurun. Diğer ürün ve şirket adları ilgili sahiplerinin ticari markaları olabilir. App Store'u kullanarak uygulama ve oyun indirme iPhone, iPad, iPod touch, Apple TV veya Mac'inizde uygulama satın alıp indirmek ya da önceden satın alınan öğeleri yeniden indirmek gibi işlemler için App Store'u kullanın.

  Göz atma ve satın alma Bir uygulama hakkında daha fazla bilgi edinme Yardım alma.

  Göz atma ve satın alma

  Göz atma ve satın alma App Store'dan uygulama indirmek veya satın almak için bir Apple Kimliğine ihtiyacınız vardır. Öne çıkan yazıları ve uygulamaları görmek için Bugün'e dokunun. Son çıkanları ve en popüler olanları görmek veya kategoriye göre göz atmak için Oyunlar'a ya da Uygulamalar'a dokunun.

  iTunes'dan elle öğe ekleme

  Bir uygulamayı bulmak için anahtar sözcük kullanmak üzere Ara'ya dokunun. İstediğiniz bir uygulamayı bulduğunuzda aygıtınıza indirin: Uygulamanın ürün sayfasını görüntülemek için uygulamaya dokunun.

  Ücretsiz bir uygulamayı edinmek için İndir'e dokunun. Bir uygulamayı satın almak için fiyatına dokunun.

  Recent tags:

  • Keylogger cho iphone 6s
  • arama engelleme galaxy note 7
  • casus telefon dinleme programi apk

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web