Mobil takip sistemi turkcell

Contents:
 • Tam Nerede
 • Akıllı Araç | Filo Takip | Araç Takip | Turkcell Kurumsal
 • Sektörel İlgi Alanları
 • SIKÇA SORULAN SORULAR
 • Rahat Takip Kampanyası
 • Sahanızı kontrol etmek, harcamalarınızın doğru kullanıldığından emin olmak istiyorsunuz. Araç Takip çözümlerini duydunuz ancak belki de ilk yatırım maliyetlerinden çekiniyorsunuz. O halde, "Rahat Takip Kampanyası" tam da sizler için! Turkcell'in üstün şebeke gücü ve konusunda uzman araç takip iş ortaklarımızın çözümleri, şimdi 24 ve 36 aylık taksit seçenekleriyle KOBİ'lerimizle buluşuyor!

  Tam Nerede

  İş ortaklarımızdan sadece bir tanesini seçerek katılabileceğiniz kampanyamız sadece kurumsal müşterilerimizin faturalı M2M hatları için kullanılabilmektedir. Tüm vergilerin dâhil olduğu 24 ve 36 aylık vade seçeneklerinin ücretlendirme detaylarını aşağıdaki tabloda bulabilirsiniz.

  İlgili ücretlerin yalnızca yurt içi kullanımlar için geçerli olduğunu hatırlatırız.

  Diğer Satın Alma Seçenekleri. M2M Standart Tarifesi'ni 24 ay kontrat ile kullanacak hatlar tarife paketlerini indirimli fiyat ile kullanacaklar.

  Akıllı Araç | Filo Takip | Araç Takip | Turkcell Kurumsal

  Kampanya ile sunulan araç takip sistemleri ile şirketinizdeki araçların konum ve kullanım özelliklerini izleyebilirsiniz. Bu sayede, filo operasyonlarınızda sürüş güvenliği, amacına uygun kullanım, bakım ve yakıt maliyetlerinin azalması gibi katkılar elde edebilirsiniz.

  Araç takip sistemlerini kullanmak için Turkcell Kurumsal M2M Hattı ve seçeceğiniz Turkcell İş Ortağımızın araç takip cihazına sahip olmanız gerekmektedir. Kampanyada Mb data faydası da bulunan M2M Ürün Tarifesi Rahat Takip Paketi aktif olurken 24 ve 36 aylık taksit seçenekleri ile cihazınızı ilk yatırım maliyeti yapmadan ödeyebilirsiniz. Cihaz bedelleri Turkcell tarafından iş ortağımız adına temlik edilerek Turkcell faturanıza yansıtılacaktır.

  Turkcell Kurumsal Müşteri Yöneticiniz ya da Turkcell Kurumsal Çözüm Merkeziniz aracılığı ile temas kurarak kampanyaya katılım başvuru sürecinizi başlatabilirsiniz. Ayrıca seçmiş olduğunuz iş ortağının cihazını bu kampanya ile alabilmeniz için Limit Puan Uygulaması yeterliliğinin sağlanmış olması beklenmektedir. Limit Puan Uygulaması kapsamında firmanız adına kayıtlı tüm hatlardaki kullanım ve ödeme alışkanlıklarınız değerlendirilerek firmanız adına bir limit puan belirlenir.

  Seçtiğiniz cihaz tekliflerine sahip olmak için limit puanınızın, en az kampanya kapsamında sunulan cihaz için belirlenmiş limit puan kadar olması gereklidir. Müşterilerimiz, kampanya kapsamında iş ortaklarımızın sunmuş olduğu cihazlar için geçerli limit puan bilgisine sahip olunup olunmadığı bilgisine müşteri yöneticilerine danışarak erişebilirler. Rahat Takip Kampanyası talep eden yeni müşterilerimiz, bu kampanyaya özel olarak sunulan fırsatla,  Turkcell'de halihazırda hiç aktif hatları bulunmasalar dah i toplam 5 adede kadar kampanyamızdan faydalanabilirler.

  Bu durumdaki yeni müşterilerimiz için 5 adede kadar Cihaz Limit Puanı ataması otomatik olarak yapılacaktır. Bu özel imkan 16 Ocak  tarihinden itibaren hizmete sunulmuştur. Bununla beraber, Cihaz Limit Puanınız yeterli olsa dahi, son ödeme tarihi geçmiş ama ödenmemiş faturanızın bulunmaması, firma adına kayıtlı hatlardan hiçbirinin abonelik sözleşmesine aykırı durumlar sebebiyle kapalı olmaması ve yine aynı firma adına kayıtlı hatlardan herhangi biri için, önceden katılıp kontrat süresinden önce iptal gerçekleştiği için hesaplanıp fatura edilmiş ancak ödenmemiş cayma bedeli bulunmaması gereklidir.

  Müşterilerimiz, tüm kampanyalar dâhil olmak üzere, en fazla 20 kampanya teklifinden faydalanabilmektedir. Kurumsal abonenin katılabileceği maksimum kampanya sayısı, abonenin 3 aydan eski faturalı hatların sayısının 2 katı ile sınırlanır. Kampanya katılımı gerçekleştikten ve cihaz montajı yapıldıktan sonra sistem teknik olarak kullanılır hale gelecektir.

  Bu süreç müşterilerimizin araçlarının montaj işlemlerine hazır olmasına göre farklı sürelerde gelişebilir. Taahhütnameyi indirmek için tıklayınız. Cihazların montajı seçilen iş ortağı tarafından yapılacaktır. Turkcell M2M Araç Takip iş ortaklarımız bu kampanyada sizlere hizmet verecektir.


  • casus yazilim nasil temizlenir;
  • Ekip Mobil.
  • Akıllı Araç (Araç Takip) Nedir??
  • facebook da sifre kirma;
  • casus finanse facebook.
  • Akıllı Araç (Araç Takip);

  M2M hatlar ses iletişimine kapalıdır. Cihazların merkezdeki sistemlerle haberleşmesine izin verilir.

  Sektörel İlgi Alanları

  Bu sayede kötü niyetli kullanım konusunda ek güvenlik imkânlarına sahiptir. Ayrıca bu sim kartlar cihazların bulunduğu yoğun titreşim, toz ve nemli ortamlara göre üretilmiştir. Bu nedenle daha uzun ömürlü ve cihazlar içinde kullanılmaya daha uygundurlar. Bu hizmet için kampanyaya dahil olduğunuz dönemden itibaren 24 ay boyunca bir ücret ödemeyeceksiniz.

  M2M Ürün Tarifesi Rahat Takip Paketi iletişim hizmetiniz ücretiniz yeni açılan bir hattınız var ise yeni tesis her bir fatura döneminiz içerisinde iletişim hizmetini kullandığınız gün kadar faturanıza yansıyacaktır. Örneğin fatura kesim tarihinden 20 gün önce kampanyanız aktive edilmiş ise, sadece ilk 20 gün içindeki tarifeden ücretlendirilirsiniz. Yeni ücret bu tarihten sonraki ilk faturaniza yansiyacaktir. Aşım ücretinin ilişkilendirildiği M2M standart tarifesi data kademe ücretlerinde ise değişiklik yapılmayacaktır.

  Statik IP ile IP adresiniz değişmesin, hep sabit kalsın! Endüstri, Perakende ve Tarım alanlarındaki uzaktan erişim, yönetim, bilgi alımı, kontrol ve lokasyon bilgisi gibi ihtiyaçları karşılayan en iyi çözüm. Mobil POS ile Turkcell kapsama alanı dahilinde istediğiniz yerde ödeme yapmanın rahatlığını yaşarsınız. Turkcell araç takip servisi ile ne kadar tasarruf edeceğinizi öğrenmek için bilgilerinizi giriniz. Akıllı Enerji hizmetine ilişkin turkcell.

  SIKÇA SORULAN SORULAR

  Aşağıda belirtilmiş olan kısımda e-posta adresimi girmemem halinde, ön bilgilendirme formunun gönderilmesine dair talebimin olmadığını kabul ederim. Tüketicilerin şikâyet ve itirazları konusundaki başvurular, tüketici sorunları hakem heyetine veya tüketici mahkemesine yapılabilecektir. Bu bilgiler, ergin olmayanlar ile ayırtım gücünden yoksun veya kısıtlı erginleri koruyacak şekilde ticari amaçlarla verilmektedir. Lütfen ön bilgilendirme metnini okuyarak işleminizi onaylayınız. Lütfen aşağıdaki bilgileri cep telefonunuza gelen bilgilerle karşılaştırarak, telefonunuz üzerinden Mobil İmza PIN'inizi girin.

  Cep telefonu numarası aracılığıyla sağlanan müşteri kimlik doğrulama servisidir. Telefonunuza gelen doğrulama koduna onay vererek Turkcell uygulamalarına hızlı giriş yapabilirsiniz.

  Rahat Takip Kampanyası

  Bu alanı görüntüleyebilmek için giriş yapmanız gerekmektedir. İşleminiz gerçekleştiriliyor lütfen bekleyiniz. Akıllı Enerji hangi şirketler için idealdir? Akıllı Enerji ile neler yapabilirsiniz? Sayaçlarınızı uzaktan okuyarak endeks bilgilerini elde edebilirsiniz. Anlık endeks takibi ile doğru kaynak kullanımı sağlayabilirsiniz.

  Sayaçların uzaktan açılıp kapatılması sayesinde, belirli bir noktaya personel göndermeden gerekli açma kapama işlemlerini yapabilirsiniz. Saha ziyaretleri ve bilgi toplamak için ayrıca bir saha ekibine ve teçhizatına ihtiyaç duymazsınız. Operasyon maliyetlerinden tasarruf sağlarsınız. Müşteri Deneyimleri M2M Enerji hizmeti birçok kurumsal müşterimiz tarafından kullanılmaktadır. İş Ortaklarımız Turkcell M2M Enerji tarifesi, aşağıda isimleri ve iletişim bilgileri verilen iş ortağı ürünleri ile uyumlu olarak çalışmaktadır.

  Mecidiyeköy, Mevlüt Pehlivan Cad.

  Recent tags:

  • Keylogger guarda contraseñas facebook
  • iphone yazılım güncelleme problemi
  • iphone 7 Plus manuel yazılım yükleme

  mSpy nedir?

  mSpy, kendini nihai kullanıcıların güvenlik, emniyet ve pratiklik ihtiyaçlarını karşılamaya adamış takip çözümlerindeki küresel liderlerden biridir.

  mSpy - Bilmek. Engel olmak. Korumak.

  Nasıl çalışıyor?

  Mobil takip yazılımının bütün gücünü kullanın

  Messenger uygulamalarını takip edin

  Takip edilen cihaz üzerindeki sohbet ve mesajlaşma hizmetlerine sınırsız erişime sahip olun

  Bizimle 7/24 iletişime geçin

  Özel destek ekibimize e-posta, sohbet ya da telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

  Verilerinizi saklayın

  Verilerinizi güvenle saklayın, yedekleyin ve başka cihazlara aktarın.

  Birden fazla cihazı takip edin

  Akıllı cep telefonlarını (Android, iOS) ve bilgisayarları (Mac, Windows) eş zamanlı olarak takibe alabilirsiniz.

  mSpy ile takip edin

  24/7

  7/24 küresel müşteri hizmetleri

  mSpy her müşterinin değerini biliyor ve 7/24 müşteri hizmetlerine büyük bir önem veriyor.

  95%

  Müşteri memnuniyeti %95

  Müşteri memnuniyeti mSpy’ın en önemli önceliğidir. mSpy müşterilerinin yüzde 95’i aldıkları hizmetten memnun olduklarını ve hizmetlerimizden yeniden faydalanacaklarını söylüyor.

  mSpy müşterileri memnun ediyor

  • mSpy’i bir kez denedikten sonra, bu uygulama bir ebeveyn olarak hayatımın paha biçilmez parçalarından biri haline geldi. Çocuklarımın neler yaptığı konusunda beni haberdar ediyor – bu sayede onların iyi olduklarından emin oluyorum. Aynı zamanda, ayarlarını değiştirerek hangi kontak kişilerinin, sitelerin ya da uygulamaların engelleneceğine karar vermek de beni memnun ediyor.

  • mSpy çocuğumun internet aktivitelerini tamamen denetimim altında tutmama yardımcı olan iyi bir aplikasyon. Eğer karşılaşırsam, bütün şüpheli kontak kişilerini silebilirim. Modern ebeveynler için iyi bir seçim.

  • Her ebeveyn için çocuklarının güven olmasını sağlamak temel bir önem taşır. Ve mSpy kızımın yanında olamadığım zamanlarda ona göz kulak olmama yardımcı oluyor. Şiddetle tavsiye ediyorum!

  • Oğlum 7/24 telefonuyla meşgul ve bazen onun kötü bir şeyler yapmadığından emin olmak için kontrol ediyorum. mSpy oğlumun düzenli olarak kullandığı her şey için bana güncellemeler sunuyor.

  • Yanlarında olmadığımda, çocuklarıma göz kulak olmak için iyi bir uygulama arıyordum. Ve bir arkadaşım mSpy’ı tavsiye etti. Ona bayılıyorum! İnternetin fırtınalı denizin çocuklarımı güvende tutmamı sağlıyor.

  Endorsements

  Uygulama genel olarak yasal takip kullanımı için tasarlandı ve yazılımı kurmak için elbette ki meşru nedenler bulunuyor. Mesela şirketler, çalışanlarını şirket telefonlarını güvenlik amacıyla takip ettiği konusunda bilgilendirebilir.

  Next Web